Projekto „Pramogaujantys senoliai“ veiklos – jau netrukus

Mielagėnų Pal. J. Matulaičio parapiniai globos namai 2024-ųjų vasarą įgyvendins naujo projekto „Pramogaujantys senoliai“ veiklas. Projektu siekiama stiprinti socialiai pažeidžiamų asmenų bendruomeniškumą, pasitelkiant žaidimus ir kitas pramogas.

Lėšas projektui įgyvendinti – 1208,71 Eur – skyrė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Už šiuos pinigus jau įsigyta elektroninio smiginio lenta, amerikietiškojo biliardo (pulo) ir stalo futbolo stalai, naujų šaškių lentų, žaidimas „Bingo“. Kitos projektui įgyvendinti reikalingos prekės (papildomos pulo lazdos, kreida, suvenyrai) Globos namus pasieks netrukus.

Projekto „Pramogaujantys senoliai“ metu bus surengtos senolių ir neįgaliųjų šaškių, smiginio, stalo futbolo, amerikietiškojo biliardo (pulo) varžybos, o žaidimų nugalėtojus sveikinsime specialioje apdovanojimų ceremonijoje-koncerte.

Dėmesys taip pat bus skirtas tiems Globos namų gyventojams, kurie dėl savo sveikatos didžiąją laiko dalį praleidžia kambarėliuose. Su jais Globos namų darbuotojai žais šaškėmis bei stalo žaidimą „Bingo“.

Įgyvendindami projektą Mielagėnų globos namai bendradarbiaus su Aukštaitijos motociklininkų asociacija. Tam projekte numatyta atskira veikla „Pramogos su baikeriais“. Jos metu asociacijos nariai bendraus su Mielagėnų globos namuose gyvenančiais senoliais ir neįgaliaisiais, kartu žais stalo žaidimą „Bingo“, stalo futbolą, smiginį, šaškėmis, amerikietiškąjį biliardą (pulą). Dar daugiau – norinčius pavėžins motociklais.

DAUGIAU NAUJIENŲ