Klebonui Marijonui Savickui – garbinga premija

Mielagėnų ir Ceikinių parapijų klebonas, Mielagėnų Pal. J. Matulaičio parapinių globos namų steigėjas Marijonas Savickas apdovanotas Miko ir Kipro Petrauskų premija. Ją Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją – M. Savickui įteikė Ignalinos rajono savivaldybės vadovai.

Už sakralinio paveldo puoselėjimą įvertintas dvasininkas apie savo darbus kalbėjo kukliai: „Dariau tai, ką turėjau daryti, o kunigo darbas ir yra rūpintis dvasiniu tikinčiųjų gyvenimu. Taip pat kunigas yra  kaip ūkvedys – turi rūpintis visu parapijos ūkiu. Kai sudega namas, šeimos galva stato naują, o kunigas yra tiktai kaip žinių pranešėjas televizijoje, tuo tarpu visa parapija dirba už kadro. Be parapijos, be žmonių, be jų paramos vienas nieko nenuveiksi“, – sakė M. Savickas.

Į Ignalinos rajono kultūros centre vykusią ceremoniją pasidžiaugti klebono įvertinimu atvyko būrys svečių. Mielagėnų globos namų gyventojų ir darbuotojų – daugiau nei 100 širdžių – šiltus sveikinimus M. Savickui perdavė Globos namų direktorė Milda Žievienė.

DAUGIAU NAUJIENŲ