Projekte „Augame drauge“ – elektroninio pašto tema

Susipažinti su elektroninio pašto ypatybėmis ir pakartoti anksčiau įgytas žinias. Toks buvo rugsėjo 29 dieną Mielagėnų Pal. J. Matulaičio parapiniuose globos namuose vykusio kompiuterinio raštingumo užsiėmimo tikslas. Šie mokymai – projekto „Augame drauge“ dalis.

Kadangi užsiėmimui buvo pasirinkta elektroninio pašto tema, Mielagėnų globos namų direktorė Milda Žievienė savo linkėjimus renginio dalyviams perdavė būtent elektroniniu laišku: „Mielieji, šią savaitę Jūs pasinėrėte į iššūkių kupiną kompiuterių pasaulį. Toliau tęskite šią pažintį ir atrasite beribių galimybių. Sėkmės“, – rašė M. Žievienė.  

Elektroninio pašto temą, pasitelkdamas vaizdo pokalbių platformą „Teams“, mokymų dalyviams pristatė jaunasis projekto savanoris Ugnius Dikmonas. Jis pademonstravo, kurį mygtuką spausti norint pradėti rašyti laišką, kur yra įvedamas adresato elektroninio pašto adresas bei laiško tema. Taip pat – kuriame laukelyje rinkti tekstą ir kaip visa tai išsiųsti.

Teksto rinkimo bei kitais iškilusiais klausimais Globos namų gyventojus konsultavo projekto rengėja Rūta Kajėnė ir užimtumo specialistė Jolanta Aleksejevienė. Naudingų patarimų taip pat davė vyriausioji buhalterė Polina Žuravliova su sūnumi Konstantinu.

Mielagėnų globos namų projektas „Augame drauge“ didžiąja dalimi finansuojamas Ignalinos rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Už jas Globos namų gyventojams nupirkti du nešiojami kompiuteriai.

Specialiai mokymams papildomų kompiuterių buvo pasiskolinta iš darbuotojų ir projekto savanorių.

DAUGIAU NAUJIENŲ