Mielagėnų globos namuose – renginys senjorų dienai

Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos – spalio 1-osios – išvakarėse Mielagėnų Pal. J. Matulaičio parapinių globos namų gyventojų laukė staigmena – jaukus koncertas. Jį organizavo buities sektoriaus vadovė, užimtumo specialistė Danutė Gaidelienė, kurios vadovaujamas Globos namų darbuotojų kolektyvas ir pradėjo renginį.

Toliau švelniomis dainomis bei gitaros garsais senolius su švente sveikino Mielagėnų globos namų direktorė Milda Žievienė. Globotiniams ji linkėjo būti stiprios sveikatos ir širdyje išlikti jauniems, net jei metai skrieja taip greitai.

Senjorams tądien armonika taip pat muzikavo ūkvedys Raimondas Žievys, darniai skambėjo D. Gaidelienės bei Globos namų gyventojos Valerijos duetas.

Renginyje neapsieita ir be smagių pajuokavimų apie senatvę, gyvenimą. Galiausiai – visi globotiniai ėmė traukti dainas, smagiai šokti pagal akordeonu atliekamas D. Gaidelienės melodijas.

Dar daugiau – senolius skaniu ir puošniu pyragu palepino užimtumo specialistė, socialinė darbuotoja Jolanta Aleksejevienė. Pasmaguriauti taip pat buvo galima šakočiu, šokoladu.

Su senjorų diena buvo pasveikinti ir tie gyventojai, kurie dėl prastesnės savijautos negalėjo dalyvauti suėjime. Socialinė darbuotoja Viktorija Keturkienė, D. Gaidelienė ir J. Aleksejevienė juos aplankė kambarėliuose – su daina ir nešinos skanumynais.

Tiesa, prie geros Globos namų gyventojų emocinės savijautos prisidėjo ne tik koncertas. Rugsėjo 30 dieną Globos namuose lankėsi Ignalinos sveikatos centro medicinos psichologas Aleksandras Anikinas. Globotiniai su juo dalijosi savo džiaugsmais, rūpesčiais, o ir atsisveikino nekantraudami greitu metu susitikti vėl.

DAUGIAU NAUJIENŲ